1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

ایبنا: خبرگزاری کتاب ایران

PDFPrintنامه الکترونیک

مجري طرح «الخيرات» خبر داد:

آمادگی انتشارات آمازون برای چاپ كتاب ركوردهای «الخيرات»

رابط فارسی زبان برای انتشار جهانی دانش، فرهنگ و هنر ایران در انتشارات بين‌المللي «آمازون» براي چاپ و انتشار رايگان كتاب ركوردهاي «الخيرات» اعلام آمادگي كرد. «الخيرات» را مي‌توان «گينس» اسلامي ناميد كه به ثبت ركوردهاي انساني، ديني و معنوي اختصاص دارد.-

سيدمرتضي ميرسراجي مدير اين طرح، در گفت‌وگو با خبرگزاري كتاب ايران(ايبنا)، با اشاره به افتتاح سايت اينترنتي «الخيرات» به نشاني www.al-khayrat.org عنوان كرد: با برخي از مترجمان زبان‌هاي انگليسي، عربي و چيني وارد مذاكره شديم تا با ترجمه ركوردهاي الخيرات به اين زبان‌ها، نتايج معنوي و فرهنگي آن به ساير نقاط جهان نيز انتقال يابد.
وي افزود: به‌تازگي انتشارات «آمازون» در اقدامي قابل تقدير، چاپ و پخش رايگان اين اثر را طي نامه‌اي به ما پيشنهاد كرده است. از اين پيشنهاد چنين برمي‌آيد كه مراكز فرهنگي دنيا، فعاليت‌هاي فرهنگي ما را به خوبي زير نظر دارند.
ميرسراجي ادامه داد: كماكان اميدواريم مردم از سايت الخيرات بيشتر استقبال كنند و ركوردهاي متفاوت‌تر و بيشتري بفرستند. ركوردهايي را كه تاكنون در سايت ثبت شده‌اند در بخش‌هاي متنوعي مانند موسسات خيريه، فرهنگ و هنر، دين و معنويت و همچنين دانش و فناوري دسته‌بندي كرده‌ايم.
وي درباره برخي از ركوردهاي ثبت شده در اين سايت گفت: بعضي از اين ركوردها بسيار قابل توجهند مانند خيّر مدرسه‌سازي كه با وجود برخورداري از تمكن مالي متوسط، تاكنون 170 مدرسه ساخته و همچنين شخصي كه تمام آواهاي آييني ايران را از تمام نواحي ايران گردآوري كرده است.
ميرسراجي از راه‌اندازي بخش ويژه‌اي با عنوان «مكارم اخلاقي» در سايت الخيرات خبر داد و گفت: اين بخش با الهام از يكي از احاديث پيامير اكرم(ص) با اين مضمون كه «مبعوث شدم تا مكارم اخلاق را كامل كنم» راه‌اندازي شد.
وي درباره محتواي بخش «مكارم اخلاق» توضيح داد: اين بخش به ثبت ركوردها اختصاص ندارد، بلكه از كرامات انساني و كارهايي پسنديده مانند اهداي اعضا گزارش مي‌دهد. در بعضي از كشورها مانند عربستان نيز به دليل محدوديت‌هايي، امكان اطلاع‌رساني درباره پاره‌اي از كرامات و معجزات وجود ندارد. در اين بخش از سايت قصد داريم به اين معجزات نيز بپردازيم.
اين نويسنده حوزه دين، درباره ميزان استقبال افراد از سايت الخيرات براي ثبت ركوردهايشان گفت: اين استقبال نسبتا راضي‌كننده بوده است و تاكنون حدود 400 ركورد ثبت شده‌اند اما ما به بي‌نهايت فكر مي‌كنيم و به همين دليل به كيفيت و كميت كنوني راضي نخواهيم شد. اطلاع‌رساني درباره اين سايت تنها به فضاي وب محدود است و اگر اين اطلاع‌رساني از طريق رسانه‌هاي شنيداري و ديداري ميسر شود، مي‌توان اميدوار بود كه استقبال مردم به ميزان قابل توجهي افزايش يابد.
ميرسراجي ادامه داد: قصد داريم كتاب ركوردهاي الخيرات را مشمول قانون كپي‌رايت آمريكا كنيم تا پس از انتشار كتاب در ايران و ساير نقاط دنيا امكان سوءاستفاده از آن وجود نداشته باشد. انجام تمام اين كارها نياز به تبليغات زيادي دارد و به همين دليل در صورت توافق، اين طرح توسط يك پشتيبان مالي حمايت خواهد شد.

http://www.ibna.ir/vdcjyxevxuqetyz.fsfu.html

تقدیر نویسندگان

تقدیر جناب مصطفی رحماندوست از آسان نشر

image2

مصطفی رحماندوست، شاعر و داستان پرداز محبوب کودکان، از انتشار جهانی آثار خود توسط آسان نشر که موجب دسترسی آسان کودکان ایرانی سراسر جهان به این کتاب های ارزشمند گردیده است، قدردانی نمودد.

Read more ...

قدردانی دکتر علی خیابانیان از آسان نشر

اندیشیدن در ابعاد جهانی

از مکانی که در آن زندگی میکنیم و محیطی که آن را فراگرفته، اگر به بیرون بنگریم، جهانی متفاوت با ویژگی ها و خصوصیاتی منحصر به فرد جذا یا متضاد با فرهنگ و زندگی ما، منتظر ماست. کافی است پنجره خانه خود را بگشاییم و به دوردستها خیره شویم.

حال اگر این پنجره در طبقات بالاتری از خانه ای در بالای تپه ای باشد، منظری گسترده تر و افقی فراختر نصیب ما خواهد شد. درها و پنجره های متعددی در زندگی یافت میشوند، بعضی اوقات ما به سراغ آنها می رویم و گاهی آنها در مسیر زندگی ما ظاهر می شوند و ما را به فراسوی آنچه که هستیم و زندگی می کنیم و می اندیشیم دعوت می کنند. از قصه های قدیمی ها گرفته تا کتاب و رادیو و اینترنت و صدها پنجره دیگر که در جهان امروز شکل گرفته، حیات و زندگی خود را دارند و ما را طلب می کنند.

Read more ...

تقدیر و تشکر استاد ارجمند جناب رحمانی

نشر جهانی یعنی حضوری همیشگی، زنده و فعال در صحنه پهناور گیتی بدون اصل خودمان.حضوری فراتر از کشورمان ایران و شناساندن طرز فکر و فرهنگ غنی ایرانی-اسلامیمان،جامعه ،سیاست و ...از داخل و محیط سربسته و محدود توسط آثارمان به مخاطبان جهانی ،دوستان، علاقمندان و مشتاقان به زبانهای گوناگون خاص آن ملل یا زبان عمومی و پذیرفته شده جهانی مانند: انگلیسی و الگو قرار دادن و مجذوب نمودن آنها به وطنمان ایران .

Read more ...

شبکه معرفی جهانی آثار

* آمازون
* بارنز اند نوبل
* ایندای باند
* آلیبریس 
* فیش پوند
* آل بوک استورز
* بوکس ا میلیون
* شبکه فروش پولز
* کتاب های دنیای بهتر
* فروشگاه کتاب یو رید
* کتاب فروشی جانگلی
* فروشگاه ناپتول
* بوکس کلاب دیلز
* و ده ها فروشگاه جهانی دیگر

ارائه خدمات ویژه به

* فیلم سازان
* خوانندگان
* نوازندگان
* آهنگ سازان
* ناشران دولتی
* ناشران خصوصی
* نویسندگان حرفه ای
* شاعران حرفه ای
* نویسندگان تازه کار
* شاعران تازه کار
* محققان و پژوهشگران
* شرکتهای دولتی
* شرکتهای خصوصی

چاپ انواع کتاب

* ادبی و شعر
* داستانی و رمان
* کودک و نوجوان
* مذهبی و ارزشی
* علمی و پژوهشی
* اجتماعی و تاریخی
* سیاسی و جغرافیایی
* شرکتی و تجاری

تجربه نویسندگان از خدمات آسان نشر

نظر ارزشمند جناب رحمانی از تجربه نشر جهانی کتاب خود با آسان نشر

جناب آقای رحمانی از اساتید ریز بین و دقیقی هستند که برای نشر کتاب حاوی پژوهش های خود دقت و توجه بسیاری به خرج دادند. ریزبینی های ایشان موجب شد تا فرایند نشر کتاب ایشان بتواند بعنوان الگویی برای ارائه خدمات بهتر به جامعه دانشگاهی و پژوهشی کشور باشد. در ادامه نظر شخصی جناب رحمانی را در پاسخ به پرسش های مربوطه مشاهده می فرمایید :

Read more ...

نظر جناب حمیدی از تجربه کار نشر جهانی کتاب خود توسط آسان نشر

جناب احد حمیدی رمان نویس جوان و خوش ذوق کشورمان، در ادامه از تجربه نشر جهانی کتاب خود از طریق آسان نشر گفته اند.

Read more ...

نظر جناب سراب در مورد خدمات دریافتی جهت نشرجهانی آثارشان

نویسنده مجموعه داستان های "آهنگ دانمارک" در پاسخ به نظر سنجی معمول آسان نشر در مورد سطح کیفی خدمات دریافتی موارد زیر را جهت اطلاع شما مخاطبان محترم موارد زیر را مطرح نموده اند:

Read more ...

مزایا و خدمات ویژه چاپ کتاب

چاپ با نام و شابک ناشر ایرانی
نشر توسط ناشر آمریکایی
ارائه شابک جهانی رایگان
صفحه آرایی استاندارد
طراحی روی جلد استاندارد
پذیرش موضوعات گوناگون
انتشار به هر زبان و گویش
زمان کوتاه کل فرایند
معرفی بین المللی توسط آمازون
توزیع و فروش جهانی موثر
تهیه و ارسال سریع به مشتریان
چاپ در آمریکا، آلمان و انگلیس
چاپ با بالاترین کیفیت
تولید با هزینه بسیار پایین
حفظ کلیه حقوق برای مولف
امکان اصلاح محتوا بعد چاپ
امکان نشر همزمان دیگر ناشران
امکان توقف انتشار در هر زمان
قابلیت مرور آن لاین کتاب در سایت
صفحه شخصی نویسنده در آمازون
گزارش مستقیم میزان فروش
امکان نشر الکترونیکی ایبوک کیندل
ثبت رسمی کپی رایت جهانی
دریافت شماره کتابخانه کنگره
نقدکردن چک بانکی حق مولف
راه اندازی وب سایت تبلیغاتی
معرفی به کتابخانه ها و مراکز
ارائه به مراکز نقد و بررسی کتب

افراد آنلاین

 7 مهمان حاضر

ثبت جهانی مالکیت معنوی

  • برای ثبت مالکیت معنوی آثار علمی، فرهنگی هنری خود در کشور آمریکا، توصیه می شود از تسهیلات ثبت آسان کپی رایت و نشان تجاری آسان کپی رایت استفاده نمایید.
  • بدین ترتیب می توانید به راحتی و در اسرع وقت گواهینامه ثبت کپی رایت برای انواع نوشته، کتاب، شعر، موسیقی، فیلم و حتی نرم افزار و وب سایت خود از اداره ثبت مالکیت معنوی آمریکا دریافت نمایید.
  • همچنین می توانید برند و نشان شرکت تجاری و یا گروه هنری خود را نیز در اداره ثبت علائم تجاری این کشور ثبت نمایید.
  • برای اطلاعات بیشتر به وب سایت آسان کپی رایت مراجعه نمایید: www.asanCopyright.com

خرید کتاب از آمازون

  • برای خرید کتاب های منتشر شده خود از شرکت آمازون و دیگر کتاب فروشی های معتبر جهانی (که به دلیل تحریم ها متاسفانه امکان خرید و دریافت مستقیم آنها را از داخل ایران ندارید)، می توانید از طریق شرکت های واسط معتبری که در این زمینه فعال می باشد، اقدام نمایید.
  • شرکت نسک آور: Nask.ir
  • شرکت مالتینا: malltina.com