1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

تقدیر و تشکر استاد ارجمند جناب رحمانی

PDFPrintنامه الکترونیک

 

«با یاد و نام خدای مهربان»

سلام و تحیتی پر از عطر ناب محمد نثار وجود مبارکتان همچنین پرسنل پرتلاش و زحمتکش و متخصص موسسه آسان نشر:

نشر جهانی یعنی حضوری همیشگی،زنده و فعال در صحنه پهناور گیتی بدون اصل خودمان.حضوری فراتر از کشورمان ایران و شناساندن طرز فکر و فرهنگ غنی ایرانی-اسلامیمان،جامعه، سیاست و ...از داخل و محیط سربسته و محدود توسط آثارمان به مخاطبان جهانی ،دوستان ، علاقمندان و مشتاقان به زبانهای گوناگون خاص آن ملل یا زبان عمومی و پذیرفته شده جهانی مانند: انگلیسی و الگو قرار دادن و مجذوب نمودن آنها به وطنمان ایران.

شرکت آسان نشر در آمریکا ماوا و تسهیلگرارتباط ما با دنیای گسترده پیرامون و فرا پیرامونمان می باشد و ما باید افتخار نماییم و ببالیم که چنین شرکتی فراسوی مرزها با کیلومترها فاصله آثارمان را به جهانیان می شناساند و ایران را سربلند و مقتدرتر و برتر و عزتمندتر از قبل در چشم جهانیان می نمایاند ایرانی که باید هر ایرانی به نامش،خاک شریف و دین نجیب و پیشرفتش بنازد .

معرفی آثار توسط اینترنت در دنیای کنونی که عصر اطلاعات و ارتباطات می باشد جهت شناساندن آنها یا اهداف دیگر امری اجتناب ناپذیر می نماید خصوصا سایتهای معروف،مهم و شناخته شده جهانی راجب به موضوعی خاص مانند:وب سایت آمازون و فروشگاههای زنجیره ای آنلاین و فیزیکی دیگر...

خدمات و پشتیبانی شرکت آسان نشر در این زمینه (معرفی آثار به جهانیان)بی نظیر و درخور تقدیر می باشد.

با توجه به اینکه سفارش نشر جهانی اولین اثرم را به صورت کتاب و به زبان انگلیسی به این موسسه واگذار نمودم و توفیق مختصری از تلاشهای این شرکت نصیب اینجانب گردید این شرکت از ابتدای آماده سازی اثر با انگیزه وافر و قدم به قدم همراه اینجانب تا انتها و حصول نتیجه، یاریگر و پیشبرنده و معتمد اینجانب بود و دستم را با نهایت کوشش و محبت در این مسیر به گرمی،محترمانه و دوستانه فشرد بوسه و آفرین باد بر دستان تلاشگر این گروه.

آری این تعامل تجربه ای بود بس زیبا ، بیاد ماندنی ، ارزشمندو بی نظیر که ان شاء ا...در صورتیکه عمر عنایت نمود بتوانم روزی حضورا قدردان باشم و امیدوارم این موسسه برای سالهای سال به حیات پر برکت خویش ادامه دهد.

آسان نشر حامی ما و ما نیز حامی ایشان می باشیم و به اهل علم و اثر با رضایت کامل این موسسه را پیشنهاد می نمایم خصوصا به نوآوران،تولید کنندگان فکر(در اثر آن اثر)و علم و شکنندگان مرزهای دانش تا بدون حضور فیزیکی و با صرف هزینه بسیار قابل رقابت(البته سرمایه گذاری)و مزیت دیگر پخش جهانی نسبت به داخل کشور با ثبت آنها ضمن معرفی و دسترسی آسان آثار پایه ای شان بصورت بین المللی با هر زبانی با آسودگی خاطر بیش از پیش برگ پر افتخار و زرین دیگری بر افتخارات و اسناد ملی و تاریخی و رتبه علمی- پژوهشی کشورمان افزون نمایند و ضمن گذاشتن میراث برای آیندگان و رشد آنها باعث کسب غرور ایران و ایرانی گردند و اینگونه دنیا را شیفته خود سازند.


مزایای دیگر نشر جهانی:

1- با صرف همان هزینه چاپ کتاب در داخل می توان کتاب را در خارج ثبت،نشر و در خبرگزاریها تبلیغات گسترده جهت فروش آن نمود بدین منظور وزنه سنگین و اولویت اول نشر را به خارج بدهند بهتراست .

2- قابل اطمینان بودن-سرعت پاسخگویی عالی به درخواستها-راهنمایی کردن-چاپ و توزیع تضمینی آثار بصورت بین المللی –اعتماد دوطرفه از خصوصیات بارز این موسسه.

3- همکاری نویسندگان معتبر و شناخته شده ایرانی مانند :آقای مصطفی رحماندوست و نویسندگان دیگر با موسسه آسان نشر یعنی اعتبار هر دو همچنین مشاهده کتابهای گوناگون در سایتها یعنی پویایی موسسه.

4- نیاز نداشتن به کسب مجوز برای انتشار آثار.

5- اخذ شابک داخل و خارج کشور و ثبت اثر در هر دو مکان بصورت مجزا بعنوان آثار ملی.

6- ثبت رسمی مالکیت معنوی آثار(کپی رایت)به نام صاحب اثر –ثبت در کتابخانه کنگره و دریافت کد شناسایی کتابخانه کنگره ملی آمریکا.

7- دسترسی به آثار بصورت فیزیکی و الکترونیکی  بر حسب نیاز مخاطب.

8- فروش بهتر ، بیشتر و موثرتر کتاب.

تقدیر نویسندگان

تقدیر جناب مصطفی رحماندوست از آسان نشر

image2

مصطفی رحماندوست، شاعر و داستان پرداز محبوب کودکان، از انتشار جهانی آثار خود توسط آسان نشر که موجب دسترسی آسان کودکان ایرانی سراسر جهان به این کتاب های ارزشمند گردیده است، قدردانی نمودد.

Read more ...

قدردانی دکتر علی خیابانیان از آسان نشر

اندیشیدن در ابعاد جهانی

از مکانی که در آن زندگی میکنیم و محیطی که آن را فراگرفته، اگر به بیرون بنگریم، جهانی متفاوت با ویژگی ها و خصوصیاتی منحصر به فرد جذا یا متضاد با فرهنگ و زندگی ما، منتظر ماست. کافی است پنجره خانه خود را بگشاییم و به دوردستها خیره شویم.

حال اگر این پنجره در طبقات بالاتری از خانه ای در بالای تپه ای باشد، منظری گسترده تر و افقی فراختر نصیب ما خواهد شد. درها و پنجره های متعددی در زندگی یافت میشوند، بعضی اوقات ما به سراغ آنها می رویم و گاهی آنها در مسیر زندگی ما ظاهر می شوند و ما را به فراسوی آنچه که هستیم و زندگی می کنیم و می اندیشیم دعوت می کنند. از قصه های قدیمی ها گرفته تا کتاب و رادیو و اینترنت و صدها پنجره دیگر که در جهان امروز شکل گرفته، حیات و زندگی خود را دارند و ما را طلب می کنند.

Read more ...

تقدیر و تشکر استاد ارجمند جناب رحمانی

نشر جهانی یعنی حضوری همیشگی، زنده و فعال در صحنه پهناور گیتی بدون اصل خودمان.حضوری فراتر از کشورمان ایران و شناساندن طرز فکر و فرهنگ غنی ایرانی-اسلامیمان،جامعه ،سیاست و ...از داخل و محیط سربسته و محدود توسط آثارمان به مخاطبان جهانی ،دوستان، علاقمندان و مشتاقان به زبانهای گوناگون خاص آن ملل یا زبان عمومی و پذیرفته شده جهانی مانند: انگلیسی و الگو قرار دادن و مجذوب نمودن آنها به وطنمان ایران .

Read more ...

شبکه معرفی جهانی آثار

* آمازون
* بارنز اند نوبل
* ایندای باند
* آلیبریس 
* فیش پوند
* آل بوک استورز
* بوکس ا میلیون
* شبکه فروش پولز
* کتاب های دنیای بهتر
* فروشگاه کتاب یو رید
* کتاب فروشی جانگلی
* فروشگاه ناپتول
* بوکس کلاب دیلز
* و ده ها فروشگاه جهانی دیگر

ارائه خدمات ویژه به

* فیلم سازان
* خوانندگان
* نوازندگان
* آهنگ سازان
* ناشران دولتی
* ناشران خصوصی
* نویسندگان حرفه ای
* شاعران حرفه ای
* نویسندگان تازه کار
* شاعران تازه کار
* محققان و پژوهشگران
* شرکتهای دولتی
* شرکتهای خصوصی

چاپ انواع کتاب

* ادبی و شعر
* داستانی و رمان
* کودک و نوجوان
* مذهبی و ارزشی
* علمی و پژوهشی
* اجتماعی و تاریخی
* سیاسی و جغرافیایی
* شرکتی و تجاری

تجربه نویسندگان از خدمات آسان نشر

نظر ارزشمند جناب رحمانی از تجربه نشر جهانی کتاب خود با آسان نشر

جناب آقای رحمانی از اساتید ریز بین و دقیقی هستند که برای نشر کتاب حاوی پژوهش های خود دقت و توجه بسیاری به خرج دادند. ریزبینی های ایشان موجب شد تا فرایند نشر کتاب ایشان بتواند بعنوان الگویی برای ارائه خدمات بهتر به جامعه دانشگاهی و پژوهشی کشور باشد. در ادامه نظر شخصی جناب رحمانی را در پاسخ به پرسش های مربوطه مشاهده می فرمایید :

Read more ...

نظر جناب حمیدی از تجربه کار نشر جهانی کتاب خود توسط آسان نشر

جناب احد حمیدی رمان نویس جوان و خوش ذوق کشورمان، در ادامه از تجربه نشر جهانی کتاب خود از طریق آسان نشر گفته اند.

Read more ...

نظر جناب سراب در مورد خدمات دریافتی جهت نشرجهانی آثارشان

نویسنده مجموعه داستان های "آهنگ دانمارک" در پاسخ به نظر سنجی معمول آسان نشر در مورد سطح کیفی خدمات دریافتی موارد زیر را جهت اطلاع شما مخاطبان محترم موارد زیر را مطرح نموده اند:

Read more ...

مزایا و خدمات ویژه چاپ کتاب

چاپ با نام و شابک ناشر ایرانی
نشر توسط ناشر آمریکایی
ارائه شابک جهانی رایگان
صفحه آرایی استاندارد
طراحی روی جلد استاندارد
پذیرش موضوعات گوناگون
انتشار به هر زبان و گویش
زمان کوتاه کل فرایند
معرفی بین المللی توسط آمازون
توزیع و فروش جهانی موثر
تهیه و ارسال سریع به مشتریان
چاپ در آمریکا، آلمان و انگلیس
چاپ با بالاترین کیفیت
تولید با هزینه بسیار پایین
حفظ کلیه حقوق برای مولف
امکان اصلاح محتوا بعد چاپ
امکان نشر همزمان دیگر ناشران
امکان توقف انتشار در هر زمان
قابلیت مرور آن لاین کتاب در سایت
صفحه شخصی نویسنده در آمازون
گزارش مستقیم میزان فروش
امکان نشر الکترونیکی ایبوک کیندل
ثبت رسمی کپی رایت جهانی
دریافت شماره کتابخانه کنگره
نقدکردن چک بانکی حق مولف
راه اندازی وب سایت تبلیغاتی
معرفی به کتابخانه ها و مراکز
ارائه به مراکز نقد و بررسی کتب

افراد آنلاین

 4 مهمان حاضر

ثبت جهانی مالکیت معنوی

  • برای ثبت مالکیت معنوی آثار علمی، فرهنگی هنری خود در کشور آمریکا، توصیه می شود از تسهیلات ثبت آسان کپی رایت و نشان تجاری آسان کپی رایت استفاده نمایید.
  • بدین ترتیب می توانید به راحتی و در اسرع وقت گواهینامه ثبت کپی رایت برای انواع نوشته، کتاب، شعر، موسیقی، فیلم و حتی نرم افزار و وب سایت خود از اداره ثبت مالکیت معنوی آمریکا دریافت نمایید.
  • همچنین می توانید برند و نشان شرکت تجاری و یا گروه هنری خود را نیز در اداره ثبت علائم تجاری این کشور ثبت نمایید.
  • برای اطلاعات بیشتر به وب سایت آسان کپی رایت مراجعه نمایید: www.asanCopyright.com

خرید کتاب از آمازون

  • برای خرید کتاب های منتشر شده خود از شرکت آمازون و دیگر کتاب فروشی های معتبر جهانی (که به دلیل تحریم ها متاسفانه امکان خرید و دریافت مستقیم آنها را از داخل ایران ندارید)، می توانید از طریق شرکت های واسط معتبری که در این زمینه فعال می باشد، اقدام نمایید.
  • شرکت نسک آور: Nask.ir
  • شرکت مالتینا: malltina.com