1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

پرسش های معمول

PDFPrintنامه الکترونیک

در این صفحه برخی از سوالات مطرح شده توسط مراجعه کنندگان عزیز و پاسخ آسان نشر آمده است.

سوال از مالزی:

با سلام و عرض ادب

بنده به همراه یکی از دوستان کتابی را در زمینه کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت به زبان فارسی ترجمه و تالیف نموده ایم. لطفا هزینه چاپ این کتاب که حدودا 250 صفحه می باشد را بیان فرمایید. ثانیا توضیح دهید که مزیت و تفاوت چاپ این کتاب که به زبان فارسی تهیه شده با شرکت محترم آسان نشر و شرکت های چاپ ایران چیست؟ سپاسگزارم  اگر توضیح فرمایید که آیا وزارت ارشاد و وزارت علوم این نوع چاپ را احصا می کنند یا خیر. به بیان دیگر آیا در رزومه می توان به چنین چاپ خارج از سیستم کشور استناد و اعلام نمود یا خیر.

مقصود من و همکارم چاپ با حداقل هزینه هاست. قصد ما قوی کردن رزومه  (سی وی) می باشد. لذا چاپ زیر 50 جلد هم بسیار مطلوب ما خواهد بود. آیا چنین امکانی وجود دارد یا خیر؟ و در آخر آیا کتاب های چاپ شده به ادرس بنده -مالزی - ارسال خواهد شد؟ و هزینه پستی مرسوله به چه میزان می باشد؟

ممنون و سپاس


پاسخ آسان نشر:

با سلام و تشکر از حسن توجه شما،

تفاوت چاپ کتاب توسط آسان نشر و شرکت های نشر معمول در ایران، توزیع جهانی و اعتبار ناشر و همچنین امکان چاپ هر محتوایی بدون نظارت و در نتیجه در کوتاه ترین زمان ممکن و با هزینه بسیار مناسب می باشد.

شما به کمک خدمات آسان نشر می توانید کتاب خود را توسط شرکت نشر سوپریم سنچوری در کشور آمریکا چاپ نموده و در بزرگترین فروشگاه آنلاین جهان یعنی وب سایت آمازون جهت فروش معرفی نمایید. مسلما شما می توانید این کتاب را در رزومه علمی خود بخوبی ذکر نمایید و هر کس نیز می تواند با جستجوی ساده اسم شما آن در گوگل صحت آن را مشاهده نماید.

خوشبختانه به دلیل حفظ کلیه حقوق مادی و معنوی اثر شما حق چاپ و نشر کتاب خود را توسط هر ناشر دیگری و در هر جای دیگری از جمله ایران حفظ خواهید نمود.

هزینه این خدمات به همراه صفحه آرایی و شابک (کد یگانه شناسایی کتاب شما) به همراه یک صفحه معرفی شما به عنوان نویسنده در وب سایت آمازون عبارت خواهد بود از 490 دلار آمریکا که می توانید هزینه مزبور را از طریق صرافی های ایرانی به حساب ما واریز نمایید.

در ضمن شما جهت سفارش کتاب خود به آسان نشر نیازی به حداقل تعداد سفارش ندارید. درواقع در روش نشر کتاب آسان نشر، کتاب شما در سیستم فروش بین المللی کتاب اعم از فروشگاه های زنجیره ای و وب سایت های مختلف معرفی شده و با هر درخواست مشتری، به آدرس درخواست دهنده ارسال می گردد. شما نیز برای دریافت آن از هر کجای دنیا نیز می توانید همانند دیگر علاقه مندان از وب سایت آمازون استفاده نمایید.

البته برای دریافت کتاب ها در ایران هم لازم است که از طریق شرکت های واسطه ای چون آی آی کتاب اقدام نمایید.

با هر بار فروش کتاب شما، پس از کسر هزینه های مربوط به چاپ و فروش، مابقی به عنوان حق مولف به شما اختصاص خواهد یافت. جهت دریافت حق مولف می توانید حساب بانکی اروپایی و آمریکایی خود و یا یکی از دوستان تان را اعلام نمایید تا مستقیما درآمد حاصله به حساب تان واریز شود و یا می توانید آن را به صورت چک بانکی دلاری در آدرس مالزی خود دریافت نمایید. در ضمن شما شخصا می توانید میزان فروش کتاب خود را از طریق صفحه شخصی خود در سایت آمازون کنترل نمایید.

درضمن لازم به ذکر است که شرکت های نشر و فروشنده خارجی به دلیل قوانین سخت گیرانه و فرهنگ حاکم در قدم اول هیچ گونه نظارتی بر محتوای کتب منتشر شده ندارد، ولی هر گونه سوء استفاده و یا استفاده بی اجازه از مطالب دیگران، دارای عواقب سختی است که کلیه مسئولیت این عمل بر عهده نویسنده/نویسندگان خواهد بود.

جهت دریافت هر تعداد از کتاب در صورت خرید از شرکت آمازون آمریکا خود هزینه پستی ارسال کتاب به کشور مالزی معمولا برای ارسال طی مدت 12 روز حدودا 20 دلار می باشد که شما می توانید آن را از شرکت های دیگر تهیه نمایید.

در نهایت لازم به توضیح است که میزان فروش هر اثر بستگی مستقیمی با اعتبار نویسنده و کیفیت محتوای آن داشته ولی با توجه به گستردگی مخاطبان جهانی و ناشناخته بودن نویسندگان ایرانی، لازم است که شما انرژی زیادی در معرفی اثرتان به جامعه مخاطبان و شبکه های خبری و گروه های تخصصی مربوطه داشته باشید.

لطفا در صورت نیاز به توضیحات بیشتر با ما در تماس باشید.

با تشکر و احترام فراوان

تقدیر نویسندگان

تقدیر جناب مصطفی رحماندوست از آسان نشر

image2

مصطفی رحماندوست، شاعر و داستان پرداز محبوب کودکان، از انتشار جهانی آثار خود توسط آسان نشر که موجب دسترسی آسان کودکان ایرانی سراسر جهان به این کتاب های ارزشمند گردیده است، قدردانی نمودد.

Read more ...

قدردانی دکتر علی خیابانیان از آسان نشر

اندیشیدن در ابعاد جهانی

از مکانی که در آن زندگی میکنیم و محیطی که آن را فراگرفته، اگر به بیرون بنگریم، جهانی متفاوت با ویژگی ها و خصوصیاتی منحصر به فرد جذا یا متضاد با فرهنگ و زندگی ما، منتظر ماست. کافی است پنجره خانه خود را بگشاییم و به دوردستها خیره شویم.

حال اگر این پنجره در طبقات بالاتری از خانه ای در بالای تپه ای باشد، منظری گسترده تر و افقی فراختر نصیب ما خواهد شد. درها و پنجره های متعددی در زندگی یافت میشوند، بعضی اوقات ما به سراغ آنها می رویم و گاهی آنها در مسیر زندگی ما ظاهر می شوند و ما را به فراسوی آنچه که هستیم و زندگی می کنیم و می اندیشیم دعوت می کنند. از قصه های قدیمی ها گرفته تا کتاب و رادیو و اینترنت و صدها پنجره دیگر که در جهان امروز شکل گرفته، حیات و زندگی خود را دارند و ما را طلب می کنند.

Read more ...

شبکه معرفی جهانی آثار

* آمازون
* بارنز اند نوبل
* ایندای باند
* آلیبریس 
* فیش پوند
* آل بوک استورز
* بوکس ا میلیون
* شبکه فروش پولز
* کتاب های دنیای بهتر
* فروشگاه کتاب یو رید
* کتاب فروشی جانگلی
* فروشگاه ناپتول
* بوکس کلاب دیلز
* و ده ها فروشگاه جهانی دیگر

ارائه خدمات ویژه به

* فیلم سازان
* خوانندگان
* نوازندگان
* آهنگ سازان
* ناشران دولتی
* ناشران خصوصی
* نویسندگان حرفه ای
* شاعران حرفه ای
* نویسندگان تازه کار
* شاعران تازه کار
* محققان و پژوهشگران
* شرکتهای دولتی
* شرکتهای خصوصی

چاپ انواع کتاب

* ادبی و شعر
* داستانی و رمان
* کودک و نوجوان
* مذهبی و ارزشی
* علمی و پژوهشی
* اجتماعی و تاریخی
* سیاسی و جغرافیایی
* شرکتی و تجاری

تجربه نویسندگان از خدمات آسان نشر

نظر جناب سراب در مورد خدمات دریافتی جهت نشرجهانی آثارشان

نویسنده مجموعه داستان های "آهنگ دانمارک" در پاسخ به نظر سنجی معمول آسان نشر در مورد سطح کیفی خدمات دریافتی موارد زیر را جهت اطلاع شما مخاطبان محترم موارد زیر را مطرح نموده اند:

Read more ...

نظر سعید فرنژاد در مورد نحوه چاپ کتابش در آمریکا و نشر جهانی آن

چاپ رمان جوانان خوش ذوق ایرانی حتی به زبان فارسی می تواند مقدمه ای باشد برای ساخته شدن فیلم های جهانی مبتنی بر داستان های ایرانی. در ادامه نظر جناب آقای فرنژاد نویسنده عزیز کشورمان را در مورد خدمات نشر جهانی آسان نشر می خوانیم:

Read more ...

نظر استاد فریدون دانشمند در مورد چاپ جهانی کتابش توسط آسان نشر

از آنجا که آسان نشر افتخار نشر جهانی یکی از آثار جناب آقای فریدون دانشمند، استاد هنر و فیلمنامه نویسی را داشته در ادامه نظر ایشان را در مورد نحوه خدمت رسانی این مجموعه جویا شده ایم.

Read more ...

مزایا و خدمات ویژه چاپ کتاب

چاپ با نام و شابک ناشر ایرانی
نشر توسط ناشر آمریکایی
ارائه شابک جهانی رایگان
صفحه آرایی استاندارد
طراحی روی جلد استاندارد
پذیرش موضوعات گوناگون
انتشار به هر زبان و گویش
زمان کوتاه کل فرایند
معرفی بین المللی توسط آمازون
توزیع و فروش جهانی موثر
تهیه و ارسال سریع به مشتریان
چاپ در آمریکا، آلمان و انگلیس
چاپ با بالاترین کیفیت
تولید با هزینه بسیار پایین
حفظ کلیه حقوق برای مولف
امکان اصلاح محتوا بعد چاپ
امکان نشر همزمان دیگر ناشران
امکان توقف انتشار در هر زمان
قابلیت مرور آن لاین کتاب در سایت
صفحه شخصی نویسنده در آمازون
گزارش مستقیم میزان فروش
امکان نشر الکترونیکی ایبوک کیندل
ثبت رسمی کپی رایت جهانی
دریافت شماره کتابخانه کنگره
نقدکردن چک بانکی حق مولف
راه اندازی وب سایت تبلیغاتی
معرفی به کتابخانه ها و مراکز
ارائه به مراکز نقد و بررسی کتب

افراد آنلاین

 16 مهمان حاضر

ثبت جهانی مالکیت معنوی

  • برای ثبت مالکیت معنوی آثار علمی، فرهنگی هنری خود در کشور آمریکا، توصیه می شود از تسهیلات ثبت آسان کپی رایت و نشان تجاری آسان کپی رایت استفاده نمایید.
  • بدین ترتیب می توانید به راحتی و در اسرع وقت گواهینامه ثبت کپی رایت برای انواع نوشته، کتاب، شعر، موسیقی، فیلم و حتی نرم افزار و وب سایت خود از اداره ثبت مالکیت معنوی آمریکا دریافت نمایید.
  • همچنین می توانید برند و نشان شرکت تجاری و یا گروه هنری خود را نیز در اداره ثبت علائم تجاری این کشور ثبت نمایید.
  • برای اطلاعات بیشتر به وب سایت آسان کپی رایت مراجعه نمایید: www.asanCopyright.com

خرید کتاب از آمازون

  • برای خرید کتاب از شرکت آمازون می توانید آن را با کمک خدمات شرکت نسک آور که دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت بازرگانی کشور می باشد تهیه نمایید.
  • با کمک این شرکت می توانید کتاب مورد نظر خود را از طریق آمازون و یا دیگر کتاب فروشی های معتبر جهانی با هزینه بسیار مناسب و در زمان کوتاه تهیه بفرمایید.
  • زمان تحویل کتاب خریداری شده شما، بسته به پرداخت هزینه 25 تا 45 دلاری تنها از 5 تا 25 روز کاری خواهد بود.
  • برای اطلاعات بیشتر با شرکت نسک آور تماس حاصل فرمایید: www.Nask.ir